Тренер основного самбірського клубу Олександр Стахів пішов…

SambirWZ
196
Футбольний сезон у Самборі розпочинався на позитивних емоціях – довершують новий стадіон, маємо нового тренера, у якого і попередніх значущих титулів вистачає, маємо і оновлену команду… Одне слово, все йшло до перемог, але, на жаль, у першому колі – останні сходинки.

Минулого разу ми пробували розібратися, чому воно так, бо уболівальники хочуть гарної гри на гарному стадіоні і гарного результату. Футбольні функціонери говорили нам, що місто, яке взяло зобов’язання утримувати ФК «Самбір», несвоєчасно з цим справляється, спортовці покидають клуб і йдуть туди, де можна добре заробити. 

Свій коментар інформаційному центру Львівської Асоціації футболу дав головний тренер «Самбора» Олександр СТАХІВ: «Звичайно, ми не задоволені грою й місцем «Самбора» в турнірній таблиці премєр-ліги після першого кола. Довелося формувати команду буквально за два тижні до старту чемпіонату. Молоді хлопці, які прийшли, ще не готові вирішувати серйозні завдання. Однозначно, на друге коло нам треба підсилюватися, брати футболістів, які би допомогли нам у чемпіонаті України серед аматорів і Прем’єр-лізі Львівської області» Загалом оптимістично…

Та буквально через кілька днів після цього коментаря з’являється інша новина: «Футбольний клуб «Самбір» за обопільною згодою сторін припинив співпрацю зі своїм головним тренером Олександром Стахівим». О, на маєш! Щойно були амбітні плани, а вже все здулося. Де тепер брати нового тренера, яким буде підбір футболістів на друге коло? Нагадаємо, Олександр Стахів очолив самбірську команду в лютому. Під його керівництвом провели перше коло в чемпіонаті Прем’єр-ліги Львівської області й зіграли за цей період 11 матчів, в яких здобули одну перемогу, тричі розійшлися зі суперниками миром і сім разів поступилися.

Знаєте, може не варто так високо носа задирати, а знайти у тренери серед своїх нормального чоловіка, який знається на футболі, запросити більшість своїх футболістів і грати, маючи у своєму «складі»  ще одного гравця – містечковий патріотизм. Я завжди запитую у таких випадках – де випускники нашої спортшколи?

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар