Це, знаєте, не просто спорт, це – сільський патріотизм

SambirWZ
231

От за що справді можна поважати самбірських спортовців, то за вміння один раз розпочавши добру справу, перевести її у розряд традиції. Так є з багаторічними спартакіадами імені Ярослава ХОМИНА. 2021-й став 14 сезоном, коли з’їжджаються шанувальники спорту, щоб помірятися силами.

ДЛЯ тих молодих, які, певне, не пам’ятають Ярослава Хомина, скажемо: це був організатор спорту, який любив масовість, якого поважали, з яким сперечалися і якого не можна було не поважати. На жаль, свічка його життя завчасу погасла, але естафету підхопив сим Руслан ХОМИН і зараз у нас не менше спорту, ніж було колись.

Минулих вихідних відбулася фінальна частина спартакіади і Руслан Ярославич поспішив повідомити, що лідером стали Воютичі, отримавши високі нагороди від так само традиційного спонсора змагань – Агроіндустріального холдингу, що працює на теренах нашого району, «Захід-Агро МХП» (керуючий відділенням Богдан Скабара) та БФ «МХП – Громаді» (представники на Львівщині Ірина СЕМКО, Ірина ТИМКОВИЧ).

Захід цьогоріч згуртував два десятки команд старостинських округів. Це, до слова, чи не єдині турніри, які збирають таке велелюддя, бо, як завжди підкреслюємо, мова йде не про те, хто сильніший, а про престиж своїх сіл… Перед початком змагань відбулося урочисте відкриття. Спортсменів вітали Богдан СКАБАРА, Ірина СЕМКО, заступник голови Ралівської ОТГ Петро ГЕРМАН, начальник відділу молоді та спорту Самбірської ОТГ Роман БІЛИНСЬКИЙ, його колега з Ралівки Степан МІЛЬКОВИЧ, які згодом і проводили урочисте нагородження. Переможцями стали у шашках Марія КУЦИК (Пиняни), Микола САРАХМАН (Ваньовичі), друге місце – Ірина ВАНЕВСЬКА (Воютичі), Володимир ЗАХАРЧЕНКО (Гординя), третє – Ірина ДУПЛЯК (Ралівка), Ярослав ФЕЩИН (Рудки). У командному заліку найсильнішими були Ваньовичі, срібні призери – Пиняни (староста Наталія ТИТАР), бронзові – Гординя (староста Марія ВОЗНЯК).

У настільному тенісі першість взяли Вікторія ОХНИЧ (Ваньовичі), Павло ІВАСИК (Ралівка), друге місце – Галина ЖИГАЙЛО (Ралівка), Данило КОЛОВЧАК (Ваньовичі), третє – Андріана КАРПІНЕЦЬ (Кульчиці), Ярослав ВОЗНЯК (Гординя), командні місця – Ралівка, Ваньовичі, Кульчиці. У шахах лідерство взяли Дубляни (Володимир ТИМЦІВ, Микола ДУБ), (староста Оксана ШАБЕЛЬКО, представник Андрій ЗАЯЦЬ). Другу сходинку посіли Воютичі (Василь ГОЛОВЧАК, Степан МЕЛИЧИН), третю – Бісковичі-Викоти (Олег РОЖКО, Микола КІНАШ) (представник Василь ЛЕСЬКО). У змаганнях з перетягування линви серед команд Рудківської зони найсильнішими були представники Дублян, срібні призери – команда Роздільного (представник Володимир ЦІХОЦЬКИЙ) бронзові – Хлопчиці (староста-учасник змагань Михайло АНТОНЯК, представник Микола ДУБІНІН).

Драматичними, за словами Руслана Хомина, виявились змагання з волейболу. Вперше за 12 років змінився переможець: команда Гордині не потрапила до призової трійки. За гучної підтримки фан-сектору з Волі-Баранецької, який очолював Михайло Цимбрила, (староста Віталій БЕРЕСНЬОВ, представник Роман ПОДОЛЯК, тренер Василь САВІЦЬКИЙ) команда у напруженій боротьбі перемогла колектив з Ваньович (Самбірська ОТГ). Бронзовим призером стали підопічні Олега МАТОЛИЧА з Городище. До останнього моменту тривала інтрига у загальнокомандному заліку. Тут впевнену перемогу здобула команда Воютич (староста-учасник змагань Назар РОГАЧ, представник Богдан ІЛЬКІВ) Бісковицької ОТГ (голова Михайло ЯРЕМКО), які здобули четверту перемогу у командному заліку і стали лідерами Спартакіади у цьому показнику.

Срібним призером стала команда села Ралівка (представники Олег БІЛИЦЯ, Тарас АНДЕЙКО, голова Любов Ковалик). Бронзові нагороди у команди села Ваньовичі (представник Петро та Микола БІЛАКИ). У «колосівців», які пишаються своїми організаторськими здібностями, подякували за кваліфіковану поміч суддям Богдану КАРПІНЦЮ, Володимиру КАНЮКУ, Андрію ПАСЛАВСЬКОМУ, Василю ЯЦКІВУ, Богдану ІЛЬКІВУ, Миколі ДУБІНІНУ, Вероніці ХОМИН, Олегу БІЛИЦІ, Миколі МАРИНЕНКУ, а також директору Самбірського технікуму економіки та інформатики Мирону КОЗЛОВСЬКОМУ, директору ЗСШ №7 Михайлу ТИМЦІВУ, завкафедри фізвиховання СТЕТІ Богдану КАРПІНЦЮ та іншим… На даний час спортовці готуються уже до регіональних змагань, які охоплять уже усю об’єднану Самбірщину.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар