Швейк прибуде у Фельштин 11 червня

SambirWZ
188

Швейк прибуде у Фельштин 11 червня

Якби ще десь був такийФельштинз його Швейком і оригінальним памятником, то у Скелівці від туристів не було б відбою. У наш час і на наших теренах, коли людям не до туристичних подорожей, Швейк якийсь самотній.

Або не так: кожного року якраз о такій порі до нас приїжджають велотуристи, які катаються шляхами бравого вояка. Ми їх тут зустрічаємо, гостимо і вони їдуть далі у Європу, жахаючись нашими дорогами.

Проте, якими не були б труднощі соціальні, не можна забувати і про візитівку цього закуткаСкелівку, а тому Тетяна Терлецькаголова Старосамбірської райради, продовжила традицію, що її започаткував Володимир Горбовий, і влаштовує фестивальВсі дороги ведуть до Фельштина“. У Скелівці зустрічатимуть міжнародний велопробіг. На думку Тетяни Іванівни, проведення такого святачудова нагода презентувати Старосамбірщину, її гостинність, колорит, самобутність, адже участь у пробігу беруть щорічно десятки велосипедистів зі всієї України та різних країн Європи. Для місцевого населенняможливість гарно провести час, зарядитись позитивом та оптимізмом, бо фестиваль матиме гумористичне спрямування і орієнтований на людей різних вікових категорій.

Днем Швейкового фестивалю назвали 11 червня.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар