Самбірянин збив 4-річну дівчинку на самокаті

SambirWZ
32

Самбірянин збив 4-річну дівчинку на самокаті

Прикро, що до цієї новини, яка вмить розлетілася Україною, причетний наш земляк – 19-річний самбірянин. У мережу потрапило відео – насправді кадри хапають за душу. Так ось, у Дрогобичі сталася ДТП з маленькою дівчинкою. Водій збив, а потім тричі переїхав 4-річну дитину, яка каталася на самокаті.

АВТО здало назад і наїхало на ногу дівчинки заднім колесом, дівчинка впала, і тоді водій ще раз переїхав дитину, після чого він розвернувся і другим переднім колесом ще раз проїхав по ногах дівчинки, яка вже була непритомна. При цьому винуватець ДТП не планував зупинятися. Якби не люди, що підбігли до машини, він би наїхав на дівчинку і в четвертий раз, так і не помітивши, що щось не так», – йдеться у повідомленні «Ватри». Інші сайти приблизно так само описали подію, хоча стверджували, що переїхав двічі. Проте, чи двічі, чи тричі, чи ще раз хотів переїхати – яка різниця. Трапилася біда і уже з першого разу волій мав би відчути, що щось не так…

Знову ж таки, різні сайти по різному трактували стан потерпілої, яка перебуває на лікуванні у Львівсьому ОХМАДИТі. Одні пишуть: жодного перелому – «Маленька дівчинка, яку напередодні ввечері тричі переїхав автомобіль у Дрогобичі, перебуває у реанімації… Стан її вважається важким, але, на диво, вона не отримала жодного перелому». Інше трактування: «У дитини важкі тілесні ушкодження: закрита черепно-мозкова травма, численні садна голови, тулуба та кінцівок. Окрім того, у неї гематома печінки. Дівчинка під постійним наглядом лікарів. Наразі дитина перебуває у свідомості».

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити