Автоперевізники і пільговики: втішного мало

SambirWZ
44

Автоперевізники і пільговики: втішного мало

У попередньому спецвипуску ми розповіли читачам про те, що пільговий проїзд, навіть учасників АТО, опиняється під загрозою зриву, оскільки влада як замовник таких послуг не поспішає виділяти гроші перевізникам за надані послуги пільговикам. Ми писали тоді радше для того, щоб попередити численні конфлікти в автобусах, коли водії не захочуть брати пільговиків. Але ситуація не надто помінялася…

Керівник Самбірського АТП-14608 Іван Романяк разом з колегами не обмежився пресконференцією для місцевих ЗМІ, а вийшов на рівень області, а уже там перевізники вкотре констатували факт: Львівська обласна рада не заклала в бюджет на наступний рік достатньо коштів для відшкодування перевізникам за пільгові перевезення чи компенсацію втрат особам, які мають право на пільговий проїзд.

За словами керівників автопідприємств, Львівська обласна рада в такий спосіб відмовила окремим категоріям громадян у пільговому користуванні автомобільним громадським транспортом на міжміських і приміських маршрутах. А відтак – облдержадміністрація не може зробити замовлення на такі перевезення, оскільки на це не закладені кошти. Іван Романяк розповів обласним журналістам, що перевізники на боці пільговиків. але влада не виконує своїх зобов’язань. За розрахунками перевізників, якщо кожен пільговик використає своє право бодай чотири рази у місяць, то компенсація має становити 7 млн. 300 тис. грн. у рік.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити