«Авіатор» найвище у турнірній таблиці

SambirWZ
206

«Авіатор» найвище у турнірній таблиці

Минулої п’ятниці вирішив піти на стадіон, де новокалинівські авіатори – воїни АТО, згуртувавшись у футбольну команду, проводили черговий матч чемпіонату побратимів. Минулого разу ми «заочно» писали про початок сезону у цій лізі, а тут нагода побачити своїх на своєму стадіоні… Найперше, що вразило, і то прикро, відсутність уболівальників. Хлопці гарантують гру не гіршу за ФК «Самбір», але трибуни мовчазні. 

РОЗУМІЮ, що робочий день, що дехто ще бульбу міг не посадити, але ж підтримати своїх – свята справа. Тим паче, до нас приїжджали воїни з команди «Зв’ягіль» аж з Новоград-Волинська, а це сотні кілометрів від Самбора. Хлопці зустрічаються не лише для того, щоб один перед другим силу показати, а й видовище створити. Коли ж на видовище народ не йде, то у гостей можуть складатися про нас погані враження. Хоча під кінець матчу кілька десятків уболівальників все ж підійшло, але нашим авіаторам було б приємно чути радісний крик «дірявих» трибун, коли тричі змушували заїжджих спортсменів витягати м’яч зі своїх воріт. Взагалі, наші військові старанні, зіграні, дисципліновані і фахові. У військовій частині уболівають за команду, дають час на тренування, бо мова йде не просто про перемогу у черговому матчі, а імідж Нового Калинова. Торік команда дійшла аж до Києва, будемо вважати, що власне реноме збережуть і цьогоріч.

Тепер про головних спонсорів. «Авіаторами» опікується місцева організація партії «Свобода». Це доволі серйозні фінансові витрати, але, за словами голови організації Степан Сюшка, ті витрати варті того, аби підтримати воїнів АТО. І долучаються до доброї справи Ірина та Іван Висоцькі, Оксана Проскурняк, Михайло та Володимир Коваліви, директор «Телефакту» Роман Хруневич… Футбол, поїздки, перемоги чи навіть поразки – це позитивні емоції, це така собі реабілітація. Степан Миколайович зазначив, що воїни, повернувшись з фронту, мають відчувати себе повноправними членами суспільства, мають створити і своє середовище, у якому їм буде комфортно. Скажу те, про що може й не варто казати, але це факт – навіть спільний післяматчевий фуршет – це уже нагода відпочити…

Зважаючи на переконливу перемогу «Авіаторів», маємо за честь назвати поіменно тих, хто нам футбольну славу примножує. Роман Янушевський, Віталій Дмитрик, Василь Кархут, Микола Коркішко,Олег Малецький, Василь Павелкевич,Микола Рогач, Віталій Даниляк, Віталій Оксенюк, Петро Бабій, Юрій Даниляк, Дмитро Задарко, Андрій Вороняк, Богдан Саврун, Ігор Яцків, Ігор Заріцький, Юрій Білик, Михайло Дмитрик, Олег Абрилевич, Андрій Шикота. З одинадцяти команд, які заявилися на чемпіонат наразі у межах Західного регіону України, «Авіатори» на першій сходинці турнірної таблиці.

А субота, до слова, на стадіоні Лева Броварського у Самборі теж була днем робочим. Ми приймали Верхню Білку. Сторони розійшлися мирно:  0-0.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити