А у нас чоловіка через ліс побили, але для криміналу підстав замало

SambirWZ
186

А у нас чоловіка через ліс побили, але для криміналу підстав замало

Нам здавалося, що якщо лісові проблеми десь і є, то у нас, аж ні – є і з іншого боку області – у Сокальському районі і, здається, крутіші, ніж у нас. Там у селі Глухів згоріла стайня з живністю – 2 коні, 3 кози, корова, 3 телят і зо три десятки курей. Все це добро належало жінці, у якої п’ять дітей. 

Є ПІДОЗРА, що стайню підпалили, бо жінка виступала проти варварського розкрадання лісів та негідної поведінки лісових начальників. Маємо бажання, щоб ту справу довели до логічного кінця, адже фахівці уже визначили, що то навмисний підпал…

Дізнавшись про новину з другого кінця області, пригадали, що й у нас щось таке було, може, менш трагічне. В одному зі сіл сини пилорамника начебто побили літнього чоловіка, син якого значиться у списках захисників лісів від «чорних лісорубів».Депутат райради Василь Курій тоді супроводжував чоловіка по медзакладах, записував відео, викидував у соціальні мережі, одне слово, бив на сполох. Ми перепитали у нього, чим усе скінчилося? Відверто сказати, не чекали на оптимістичну відповідь, але все ж… «Прізвища молодиків відомі – близькі родичі лісників. Поліція їх шукала…..шукала….шукає… Той літній чоловік полежав у лікарні, перемотав ребра наволочкою та й поїхав додому. В будь-якому випадку, нічого з того не вийде, ті побої не тягнуть на серйозний кримінал, от якби якусь кінцівку відірвали, то може штраф би виписали… Хоча навряд, судді в Старому Самборі нема. Тай таке», – з почуттям чорного гумору про чорних лісорубів та правоохоронну систему сказав пан депутат. Але якщо чоловіка побили, то нехай би хоч кримінальним провадженням винуватців полякали, а то зовсім нич… Дивно виходить: синці у чоловіка є, стрес відбувся, а для криміналу підстав замалу.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити