Богдан Марчук, набравши рекордно велику кількість голосів, мандат так і не здобув

SambirWZ
43

Богдан Марчук, набравши рекордно велику кількість голосів, мандат так і не здобув

Минула передвиборча компанія, але ще довго вируватимуть різні пристрасті, наприклад такі, які сплів нам законодавець. Не кожен кандидат, який набирає багато голосів, може стати депутатом. І навпаки – той, хто візьме обмаль, здобуває мандат…

ЯКРАЗ на так «граблі» наступив і шанований в Самборі чоловік, головний лікар ЦРЛ Богдан Марчук. Так сталося, що його запрошували у своє середовище різні політичні партії, але він обрав «Силу і честь». Може тому, що лідер політичного середовища Ярослав Кузьмяк був у приятельських стосунках, зважаючи бодай на те, що Ярослав Степанович відчутно допоміг лікарні фінансово. Зокрема, у тому часі, коли готували інфекційне відділення до боротьби з ковідом. Пан Марчук вважав за честь допомогти своїм авторитетом однодумцям пана Кузьмяка прийти до влади.

На першому партійному засіданні, коли колеги формували правила гри, домовилися однозначно: складають список таким чином, що не важливо, хто буде у числі перших. Важливішим буде те, хто скільки голосів набрав. Тобто, навіть той, який у переліку імовірних лідерів був останнім, але взяв найбільшу кількість симпатиків, стає першим. Як би там не звучали вимоги закону, але такий розподіл партійці вважали справедливим. І ось результат. Богдан Марчук, який взяв у Самборі найбільшу з усіх претендентів кількість голосів – 216, не пройшов у депутати. Як нам видається, це вкрай несправедливо. Сам Богдан Андрійович, хоч і програв ці вибори, але вдячний землякам за підтримку і дивиться у майбутнє з оптимізмом. Принаймні, він уже навчився розрізняти, хто є хто в політиці.

І під цю ж тему. Нам розповіли дивовижний випадок: депутатом від однієї з політичних сил на Старосамбірщині став претендент, який здобув лише 14 голосів. Може законотворцям треба звернути увагу на цю несправедливість?

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити