Бібліотеки стали непридатними, але будуть… електронними

SambirWZ
186

Бібліотеки стали непридатними, але будуть… електронними

Радше всього, найближчим часом лінія співпраці (м’яко кажучи) між Самбірською міською радою та районною проходитиме по лінії бібліотек.

А ТОМУ мер Юрій Гамарвисловив журналістам міркування про те, що між ним та головою РДА Миколою Фреєм має бути тісніша дружба, бо є спільні проблеми, адже Микола Михайлович, опріч того, що є виконавчою гілкою влади на Самбірщині, являється представником Президента в принципі. Ми не сперечаємося: про спільні проблеми треба говорити, але у нас так повелося, що керівники двох сусідніх територій, як правило, не пересікалися, хоча тут,  мабуть, не зовсім та тема. За нашими даними, лідери зустрілися, але з приводу сміття, до бібліотек не дійшло.

Отож, Юрій Гамар розповів, що закінчилися деякі угоди оренди на деякі приміщення в місті, які належали районній бібліотеці. Однак, за твердженням мера, вивільнені приміщення геть аварійні. Судячи з риторики очільника міста, він не дуже хоче приймати те, що валиться, однак потім запевнив журналістів, що усе, що є на його території, має належати містові. Якщо ми правильно збагнули, увесь книжковий фонд оселять у якомусь одному місці, але то має бути не стільки класична книгозбірня, скільки заклад з електронним ухилом, бо світ іде вперед, є багато студентів у Самборі, а тому варіант електронної літератури – якраз те, що треба.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити