Бібліотеки стали непридатними, але будуть… електронними

SambirWZ
7

Бібліотеки стали непридатними, але будуть… електронними

Радше всього, найближчим часом лінія співпраці (м’яко кажучи) між Самбірською міською радою та районною проходитиме по лінії бібліотек.

А ТОМУ мер Юрій Гамарвисловив журналістам міркування про те, що між ним та головою РДА Миколою Фреєм має бути тісніша дружба, бо є спільні проблеми, адже Микола Михайлович, опріч того, що є виконавчою гілкою влади на Самбірщині, являється представником Президента в принципі. Ми не сперечаємося: про спільні проблеми треба говорити, але у нас так повелося, що керівники двох сусідніх територій, як правило, не пересікалися, хоча тут,  мабуть, не зовсім та тема. За нашими даними, лідери зустрілися, але з приводу сміття, до бібліотек не дійшло.

Отож, Юрій Гамар розповів, що закінчилися деякі угоди оренди на деякі приміщення в місті, які належали районній бібліотеці. Однак, за твердженням мера, вивільнені приміщення геть аварійні. Судячи з риторики очільника міста, він не дуже хоче приймати те, що валиться, однак потім запевнив журналістів, що усе, що є на його території, має належати містові. Якщо ми правильно збагнули, увесь книжковий фонд оселять у якомусь одному місці, але то має бути не стільки класична книгозбірня, скільки заклад з електронним ухилом, бо світ іде вперед, є багато студентів у Самборі, а тому варіант електронної літератури – якраз те, що треба.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити