Влада – від Рудок до Турківщини

SambirWZ
48

Влада – від Рудок до Турківщини

Останніми тижнями громади дружно жили тим, кого обирають на посаду голів рад та депутатів ОТГ…. І десь якось збоку була Самбірська районна рада, яка важко сказати, які матиме повноваження, але, радше всього, стане таким собі куполом над трьома районами, які має об’єднати нинішня районна рада. У всякому випадку, для координації зусиль та вирішення спільних для усіх проблем. Так ось, як тільки вщухли емоції з приводу виборів в ОТГ, політичний бомонд почав рахувати голоси в районну раду. Кого ми наобирали у найбільшу за кількістю раду?   

ВОЛОДИМИР Кужидло, Валерій Трач, Володимир Шведа, Петро Герман, Михайло Губицький, Олександр Лабецький, Юрій Лило, Віталій Кімак, Михайло Цимбрила, Олеся Мошуманська, Олександра Сумарук – «Солідарність», Надія Яворська, Василь Чорний, Ростислав Феник, Олександра Козедуб – «Батьківщина», Володимир Корольчук, Віталій Баб’як, Михайло Ільницький, Василь Вісьтак, Євген Квас, Наталія Халос – «Слуга народу», Тарас Карвацький, Степан Залуга, Василь Грицак, Василь Курій, Олег Спринський – «Громадянська позиція», Андрій Гичка, Любомир Ковальчук, Іван Прендота, Ігор Баранецький, Юлія Дохняк – Рух, Ігор Веселовський, Павло Муль, Володимир Шпак – «Голос», Олександр Шнайдер, Володимир Цегенько, Василь Кобилинський, Оксана Урбанович – «Сила і Честь», Володимир Казан, Михайло Ковалів, Володимир Цісінський, Мирослава Калинич – «Свобода».

Якщо ми правильно розуміємося, цей перелік може мати незначні зміни, бо тут є на стільки популярні люди, що декого обрали ще й в ОТГ. Що виберуть авторитети, побачимо.

Найбільша інтрига у цій раді буде зберігатися до того часу, поки не оберуть очільника. Місцеві аналітики схиляються до того, що найбільш прийнятною особою на цю посаду буде Віталій Кімак – діючий голова Самбірської районної ради. У всякому випадку, запис у трудовій книжці міняти не треба буде. Зрештою, у нього чи не найбільший досвід праці у самоврядуванні. Ну, що тут казати, розуміється чоловік на всіх тих децентралізаціях і якщо комусь з голів ОТГ знадобиться кваліфікована поміч, то хто буде ближче, як не Кімак. Має авторитет на рівні області – і це серйозний сучасний аргумент. Зрештою, цими словами ми не агітуємо за пана Кімака, ми просто факт констатуємо… А втім, більше десятка місць «Європейської Солідарності» дають йому право балотуватися на посаду від Рудок до найдальшої точки Турківщини… Ще одна інтрига цієї ради – хто буде заступником. Без сумніву, кожен район захоче мати при керівництві когось свого, бо містечковий патріотизм ніхто не відміняв, та тільки тих керівних посад обмаль. Зрештою, як і фінансування на цю раду…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити