Волонтери облаштують лазню для наших саперів

SambirWZ
93

Волонтери облаштують лазню для наших саперів

Для волонтерів-свободівців вояжі на схід стали звичним явищем. Минулого тижня Юрій Лешкович і Андрій Мандзяк знову їздили у прифронтову зону до наших саперів. Про мету візиту, скажемо потім, а наразі про те, що везли.

Доставили медикаменти, речі побутового вжитку. Ці волонтери відрізняються від інших тим, що везуть найнеобхідніше, те, що бійці замовляють. За словами Юрія Лешковича, достаток продуктів там є – самі оглядали їдальні і оцінили, що з харчами все гаразд. Як і з одягом. Тому Юрій Іванович порадив тим, хто вирушає на схід, не морочитися з їжею, а коли щось везти, то під замовлення.

Приємно вразив самбірян той факт, що дві машини, які доставили саперам на схід у минулі часи, на ходу: військовики натішитися ними не можуть. Одна з них уже відкатала 100 тисяч кілометрів і не ушкоджена. Кажуть, фартова. Більше того, коли у військовій частині дізналися, що їдуть волонтери, два тижні пуцували автівки, бо «ревізори» прибудуть. А одного разу, коли гостинні сапери запросили волонтерів до вечері, то спитали дозволу на приїзд ще одного нашого земляка – керівника самбірської пожежно-рятувальної частини Олега Хім’яка, який служить неподалік. Юрій Лешкович був приємно вражений: виявляється, Самбір замалий для знайомства з головним пожежником – треба було їхати на схід, щоб зустрітися. Волонтери, як правило, не воюють, але для того, щоб відчули смак війни, їх посадили на БРДМ і дозволили трохи порулити. Усі враження, що зосталися, охарактеризували коротко: «Круто!». Тепер про мету чергового візиту. Наші військовики справили новосілля у іншій будівлі і там наразі не вистачає звичайних побутових умов. Волонтерів-свободівців попросили облаштувати лазню і таке інше. До справи долучать ще одного колегу – Андрія Куйдича, який займається у Чукві виробництвом котлів і всього іншого, що так необхідне саперам на новому місці.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар