В Росохах хочуть вчити заробітчан не проїдати воднораз важко зароблені долари

SambirWZ
34

В Росохах хочуть вчити заробітчан не проїдати воднораз важко зароблені долари

Віру Нанівську – колишнього ректора Академії при Президентові України, на Старосамбірщині знає багато людей як впливового і потужного громадського діяча.

У РІДНИХ Росохах вона має відпочинковий заклад, який теж свого часу бачив немало авторитетів, митців, художників, громадських діячів… Віра Нанівська уже поселилася на рідних теренах і днями зустрічалася з головою райради Тетяною Терлецькою.

Поговорили уже як повноправні землячки. Пані Віра має немало цікавих ідей, про одну з яких і розповіла нам Тетяна Іванівна. Це стосується нашої давньої проблеми: горяни, рятуючись від рідного безробіття, їдуть на заробітки за кордон. Привозять немало гірких доларів, а от куди вкладають? В будови, які, не знати, чи їм знадобляться, чи їхнім дітям, в науку для чада, яке, вивчившись, не знати, чи захоче залишатися в Україні, та у власне здоров’я і здоров’я родини. Так чи інакше, у нелегкій праці зароблений кошт згодом невідомо, куди дівається… Віра Нанівська на базі Росох пропонує створити школу сільського бізнесу. Тобто, приїжджатимуть фахівці і вчитимуть наших заробітчан жити так, щоб їхні зароблені гроші приносили б їм дивіденди. Тетяна Терлецька висловила підтримку добрій ідеї.

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити