Вітер біля Старого Самбора стане працьовитішим

SambirWZ
251

Вітер біля Старого Самбора стане працьовитішим

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку виділив для нас 8,5 млн євро власних коштів та 3,1 млн євро коштів “Фонду чистих технологій”. Раніше компанія “Еко-Оптіма” домовилася з цим Банком про фінансування будівництва другої черги вітряної електростанції “Старий Самбір”.

КерівникЕкооптімиМаксим Козицький зазначив, що спорудження ще кількох вітряків розпочнеться у березні на іншій горі поблизу райцентру. А нам приємно сказати, що судячи з відгуків місцевих мешканців, вони уже не так вороже дивляться у бік двох вітряків, які продукують електроенергію. Навпаки, горяни пишаються тим, що їхня територія стала плацдармом для енергетичної незалежності України. Взагалі, приємним є той факт, щоЕкооптімапрацює прозоро, дає відповідь громадам на усі її питання, більше того, стала невідємною частиною життя усього районупро добрі справи колективу пана Козицького ми писали не раз.

Очевидно, такої гласності нема у іншому закутку району, де так само інша фірма має намір споруджувати вітряки. Люди там хвилюються: хто бере землю, чи сплачуватиме за неї податки і так далі. Тому депутати районної ради ініціювали на сесії запит з приводу імовірного спорудження вітрової електростанції  села Смерічка.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар