Ганущин поїхав у Київ за грішми для медиків, а Дубляни можуть приєднати до Винник

SambirWZ
151

Ганущин поїхав у Київ за грішми для медиків, а Дубляни можуть приєднати до Винник

Останнім часом добрих новин в самбірській медицині дуже мало, тому, як тільки з’являється натяк на позитив, спішимо поділитися. За словами голови районної ради Віталія Кімака, голова облради Олександр Ганущин минулого тижня поїхав у Київ у міністерство охорони здоров’я, щоб випросити гроші для самбірських медиків.

Нагадаємо, бракує 32 мільйони, медики кілька місяців без зарплати – і це соціальна катастрофа. Олександр Олександрович повіз у столицю купу листів з аргументами про те, чому виникла нестача грошей і чому треба допомогти. Що цікаво, він подався у відрядження виключно з проблемами Самбора та Самбірщини. Будемо чекати від нього гарних новин.

І друге – теж приємне. Районна рада отримала відповідь головного лікаря лікарні відновної медицини у Винниках. Пан Клочанський підтвердив намір взяти під свою опіку Дублянську лікарню відновної медицини і зробити її окремим структурним відділом обласного комунального закладу. Винниківський центр має добру опінію серед пацієнтів, але він перевантажений. У намірах, якщо Дублянська лікарня стане підрозділом Винник, то буде обслуговувати пацієнтів, зокрема і воїнів АТО з Дрогобицького, Турківського, Старосамбірського, Самбірського районів. Віталій Кімак підкреслив, що після такого гарантійного листа м’яч опинився на полі депутата обласної ради Михайла Гички, який є головою медичної комісії, і саме ця комісія буде вивчати ідею фінансування Дублян та приєднання лічниці до Винник.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар