Горяни взялися захищати нові асфальтівки від важких лісовозів

SambirWZ
46

Горяни взялися захищати нові асфальтівки від важких лісовозів

Не можемо не відгукнутися на подію, що сталася у Тур’є. Там мешканці села вийшли на протести: що не день, то вивозять ліс. Але якщо цією темою втомлені уже всі і давно, то зараз її «підкріпили» іншим міркуванням. Ремонтують майстри дорогу Стрілки-Новий Кропивник. Це дуже бажане дійство і місцевий люд натішитися не може. Біда в тому, що як тільки проклали новий асфальт, селяни побачили, що важкі лісовози його уже почали нищити. 

«Дорогу тільки нещодавно почали робити. Підрядники ще наголошували людям, що не варто пропускати лісовози, бо не можна по свіжому асфальті таким важким машинам їздити. Кажуть, навіть не зможуть здати в експлуатацію. А в нас кожного дня одне й теж, одне й теж. Люди вже не можуть це терпіти: ліс вивозять, дороги нищать», – розповідає LMN Микола Паляниця із села Тур’є. Чоловік розповідає, що вчора лісовоз зупинили у Топільниці, а сьогодні – у Тур’є. Каже, що люди приходять одні одним на допомогу. Вже починають палити шини і кажуть, що стоятимуть до останнього. Громадських слухань, зауважує пан Микола, у жодному з сіл напередодні не проводили…» Ми визнаємо рацію горянам і переконані у тому, що проблему мусять вирішувати уже щойно обрані владоможці, бо і нового дорожнього настилу шкода, і лісовозам (якщо вони законні) якось треба їхати…

У цій же публікації сайту йшлося і про, що всі ті пакості людям робить не хто інший, як «Галсільліс». Але нам цікавіше інше стало: Старосамбірська районна рада була співзасновником підприємства разом з обласною. Тепер тієї ради, скажемо так, майже нема. Якщо йти за логікою співзасновництва, то на цю роль має претендувати велика Самбірська районна рада. Як то тепер буде, чи захоче нова влада старі клопоти собі на голову?

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити