Грабіжники з гуманецького гостинця

SambirWZ
161

Грабіжники з гуманецького гостинця

Цей злочин вражає зухвалістю, але, видно, і світ жорстокішим стає. Навіть повідомлення, яке надійшло до поліції, уже було сенсаційним: в селі Гуманець поранили ножем людину.

Виїхали на місце події і з’ясували, що напередодні двоє жителів Вінницької області приїхали на Старосамбірщину, аби придбати трактор у місцевого жителя. Начебто домовилися зустрітися на автозупинці. Коли покупці були на місці, назустріч вийшло двоє невідомих осіб, вдягнутих в капюшони. Одному з вінничан зловмисник бризнув газовим балончиком в обличчя та завдав удар ножем у живіт. Опісля грабіжники проникли в їхній автомобіль і викрали відеореєстратор. З місця пригоди правопорушники втекли на власному авто. Зараз тривають слідчі дії. Злочинців розшукують. Попередня кваліфікація злочину – розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб. Постраждалого доставили в Самбірську ЦРЛ і медики вчасно надали поміч.

У поліції з цього приводу більше нічого не коментують. А наша «фантазія» висунула свою версію. Ймовірно, мова йде про звичайне шахрайство: покупці і продавці могли домовитися про торгову оборудку. Не виключено, «продавці» сподівалися, що покупці привезуть гроші, а тому сталося те, що сталося. За нагоди поцікавимося у правоохоронців, що там і до чого…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар