Дністер наступає на свою Набережну, ковтаючи береги з бульбою

SambirWZ
212

Дністер наступає на свою Набережну, ковтаючи береги з бульбою

Минулий тиждень на наших теренах був «плаксивим» – синоптики та надзвичайники як обіцяли, так і сталося. Місцями лило, наче з рогу достатку, річки полишали свій рівень у берегах і розливалися. Але не настільки загрозливо, аби потрапити у зведення надзвичайників.

ПОТЕРПІЛИна Львівщині Сколівщина, Турківщина, Дрогобиччина, Жидачівщина. Аж дивно, що наші райони, які традиційно заливає, біда обійшла боком. У Старосамбірському районі кілька населених пунктів залишилися без світла. Це є та давня біда, про яку ми не раз  писали – старі лінії електропередач не витримують шквальних вітрів чи рясних дощів…

А от хто насправді розхвилювався не на жарт, то мешканці вулиці Набережної у Самборі. Там лихо, яке роками ніхто «не ремонтує». Здається, згадують його лише тоді, коли Дністер починає пустувати. Так було і цього разу – людські городи, що примикають до Набережної, річка знову ковтає і все ближче та підступніше добирається до дороги, валить на своєму шляху старі верболози та липки… Тільки у суботу вранці напір води зменшився і люди полегшено зіткнули, хоча до того телефонували редакції і просили нагадати владі, що проблема просто так не “вилікується” і треба робити все, аби змінити русло Дністра так, аби він не точив берегів. Ми знаємо, що в ратуші про цю проблему знають, але не знаємо, що і як у цьому плані робиться. Радше всього, судячи з відгуків тамтешніх сусідів, нічого. Потрібно виробляти проектно-кошторисні документи, шукати гроші і братися до роботи. Але уже липень на календарі – і коли ж усе це почнеться? Нехай влада виїде на місце події, влаштує зустріч з тамтешніми мешканцями і дасть роз’яснення, бо повірте, журналістам важко щось тлумачити з приводу простого прохання людей: «Щось робіть, бо скоро наші хати знесе».

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар