Допоможемо маленькому Матвійкові поборотися за його ЖИТТЯ

SambirWZ
32

Допоможемо маленькому Матвійкові поборотися за його ЖИТТЯ

Так сталося, що сім’ю Оксани та Ігоря Проць знаю давно. Настільки давно, що вони ще були маленькими, коли виховувалися у Корналовицькому сиротинці «Рідний дім», а мені часто доводилося приїжджати туди. Було і сумно, і приємно. 

СУМНО, що діточки начебто мали все, що їм потрібно, а лиш бракувало батьківського тепла. А радісно – бо маленькі обивателі «Рідного дому» були наче одна сім’я. Особливо тоді, коли виросли… Знаєте, був один цікавий момент у житті Оксани та Ігоря Проць – материнське благословення цій парі давала директор сиротинця Марія Янушевич, яка у принципі замінила їм та багатьом іншим тих, які мали б бути найріднішими.

Ці діти завжди давали собі раду у житті, бо їх так навчили – ніколи не скиглили на проблеми, збагнувши, що коли хтось і може їм допомогти, то тільки самі, але у молодій сім’ї Проць, де двійко гарних діточок, сталася біда. Маленький Матвійко захворів і боротися з його підступною недугою самотужки сім’я не може. Надто дорогим в Україні є нині таке слово  як «ЖИТТЯ»… А далі просто процитуємо слова Марії Маморської-Хомин, яка щиро уболіває за Матвійка. «Позаду два курси хіміотерапії! Дякувати Богу, Матвійко мужньо бореться! Лікарі нам зробили гарний подарунок, дозволили поіхати додому на 4 дні, перед третім курсом хіміотерапії. Радості не було меж!!! Зустріч з татком, сестричкою Софійкою. Багато друзів дзвонять, передають подарунки. А ще я вам скажу, що наш Матвійко направду цікавий хлопчик, бо провідати його прийшла подружка, його симпатія – дівчинка Лілія. Знаючи, що Матвійко не зможе вийти до неї (для безпеки хлопчика), вона під вікном пускала йому бульбашки.

Ви знаєте, вражає мене ця дитяча любов та щирість! З такими позитивними емоціями, нашими молитвами та допомогою наш хлопчик переможе недугу! Щиро дякуємо всім!”

Реквізити батька: Проць Ігор Володимирович, Приват банк 5168757360585642.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар