До уваги підприємств, які використовують природний газ

SambirWZ
187

До уваги підприємств, які використовують природний газ

Підприємства з річним споживанням природного газу до 10 тис. куб м мають облаштувати лічильники газу приладами дистанційної передачі даних до 27 травня 2018 року. 

КОНСУЛЬТАЦІЇ щодо встановлення засобів дистанційної передачі даних можна отримати в Центрах обслуговування клієнтів або у Контакт-центрі ПАТ «Львівгаз». Технічні вимоги до обладнання та зразки документів можна переглянути на сайті компанії.

Самбірське відділеня ПАТ «Львівгаз» надсилало усім підприємствам листи-повідомлення із роз’ясненням процедури і відповідальності за невиконання вимог законодавства. Відтак, ще раз закликаємо власників не затягувати цю процедуру і звернутися до Центрів обслуговування клієнтів для отримання технічного завдання.

Вимоги до обладнання містяться у  п.4 Постанови НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем». Кодекс передбачає, що це крайній термін, коли лічильники всіх підприємств повинні бути оснащені засобами дистанційної передачі даних.

Наразі «Львівгаз» займається впровадженням заходів для розвитку диспетчерського управління газорозподільною системою регіону. Усе це у зв’язку із переходом внутрішнього ринку природного газу на добове балансування, який запланований на 1 серпня 2018 року. Дистанційна передача даних приладів обліку – одна із основних умов для запровадження нового режиму.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар