Журналісти судяться з охоронцем

SambirWZ
221

Журналісти судяться з охоронцем

Пам’ятаєте з наших публікацій, як тільки почалася пандемія, в Самбір приїхали львівські телевізійники, аби побачити, як ми тут карантину дотримуємося. Все було чудового до того місця, в якому гості вирішили зайти в АТБ. Але одна справа – вирішити, а інша зайти. 

ПРИ вході охоронець доволі грубо повівся з представниками медіа, заявивши, що там заборонена зйомка – видно, вказівка шефів. Чому заборонена, якщо всі ходять в маркет, і це, можна сказати, громадське місце. Телевізійникам таки вдалося зробити сюжет, бо оператор все ж прошмигнув, але колеги вирішили на тому не здаватися і подали до суду…

І ось минулого тижня слідчі повідомили 35-річному мешканцю Самбора про підозру в перешкоджанні журналістській діяльності. За скоєне охоронцю продуктового магазину загрожує покарання – штраф або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років. Досудове розслідування провадили співробітники Самбірського відділу поліції. Довели, що зловмисник перешкодив знімальній групі у складі журналіста та відеооператора у доступі до інформації та виконанні редакційного завдання.

Чим закінчиться справа, повідомимо згодом, бо самим цікаво, а за нагоди розповімо, що у 21-річній діяльності в Самборі у «високозамківців» таких проблем не виникало. Були ситуації, що посадовці відмовлялися давати коментарі, тоді ми так і писали. І це було ще гірше, ніж щось би сказали… Були моменти, коли нам потім казали: навіщо ви це писали? А ми їм відповідали: навіщо ви це творили? До речі, досвід нашої роботи показує, що тих, кого справедливо покритикували, потім стають друзями. А ті, яких хвалили, які згодом досягали висот, чомусь ставали не дуже дружніми. Але ми собі з того трагедії не творимо. Може мине час і охоронець маркету колись потоваришує з тими ж журналістами.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити