Забута Бережниця…

SambirWZ
31

Забута Бережниця…

Село Бережниця на Самбірщині має трохи дивне розташування – воно наче в боці від основних трас і через те стає нікому непотрібним. Місцеві так і кажуть: залишилося трохи тих пенсіонерів і ті – зайві.

НІХТО не хоче реагувати на їхні волання. А в селі, крім інших проблем, найбільше точить тема бездоріжжя. Добратися до села дуже складно. Однак, якщо інші села бунтують, то Бережниця довго і терпеливо чекає виконання обіцянок. Треба сказати, що шлях від Задністря до Бережниці віками був паскудним. І туди відмовляються їхати навіть таксисти, яким гроші завжди потрібні. Була ситуація кілька років тому, коли один пан прийшов скаржитися: таксист погодився їхати у це село за подвійним тарифом…

І ось прорвало… Нам передали, радше для того, аби усі знали, копію листа самому губернаторові області Маркіяну Мальському. Пишуть, що такі дороги належать до відомства області і просять не допустити того, щоб перевізники відмовлялися возити пасажирів до села. Ремонту просять негайно, бо уряд Гройсмана на 2019-й заклав на дороги 15 мільярдів гривень. Мовляв, з тих мільярдів можна щось і на Бережницю вділити. А далі основне: якщо до 25 серпня не побачать ремонтників, то доведеться вдаватися до непопулярних заходів. Ми так зрозуміли, блокування шляхів. Листа підписали 70 мешканців Бережниці. У цих вимогах ми декларуємо їм нашу солідарність.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити