За мерське вето голосували формально

SambirWZ
176

За мерське вето голосували формально

Ще жодного разу ми так багато не писали про звичайне вето, яке наклав міський голова Самбора Юрій Гамар на одне з земельних питань, яке стосувалося переведення ґрунту з промислового призначення у житлове в районі сільгосптехніки.

Депутати мали протягом двох тижнів або погодитися з мерським вето, або його відхилити. Термін минув давно і склалося враження, що як би обранці не проголосували, це земельне рішення сили не набуде.

Володимир Кульчицький-Поливко підготував з цього приводу “звіт” і, посилаючись на закон та регламент, доводив колегам, у якому місці мер порушував норми в часі долання вето. Підсумував доволі гучною заявою про те, що Юрій Петрович кинув виклик депутатам, самоврядуванню і громаді, нагадавши зокрема, що мер не прозвітував належним чином за рік роботи перед самбірянами, чим так само порушив закон. Закінчилося доволі скромно: свій виступ на кількох аркушах Володимир Богданович передав голові мандатної комісії та з питань законності Роману Пицику.

А за вето депутати все ж проголосували, однак не набрали потрібної кількості голосів – було лише 22, одного забракло. Монолітна більшість потрібної більшості не продемонструвала.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар