Заручники шестиквартирного гуртожитку

SambirWZ
150

Заручники шестиквартирного гуртожитку

Ця проблема на фоні інших може видаватися дріб’язковою, але ж ситуація, у яку потрапили шість родин військовослужбовців зі Самбора, дійшла аж до київських владних коридорів. На території військової частини хіміків свого часу була будівля, іменована  поліклінікою. З часом, ймовірно, потреба у медзакладі відпала і там вселилися шість родин службовців.

Станом на сьогодні, будівля не приєднана до газорозподільчої мережі. Самі розумієте, як це жити нині без газу. Тим більше, і приміщення  стає щоразу непридатнішим… А там тепер живуть не просто родини військовослужбовців, а учасників АТО.

Як з’ясувалося, за законами, газу у гуртожитку не може бути взагалі, а тому приміщення треба переводити у житловий будинок. І з цим у мешканців були великі проблеми. Куди не зверталися за останні три роки, усе марно. Нарешті знайшли порятунок у приймальні народного депутата України Ярослава Дубневича, який звертався у різні інстанції, аж до Прем’єр-міністра України… І ось надійшла обнадійлива відповідь про те, що проектом розпорядження Кабміну передбачили виділення коштів на проектно-кошторисну документацію та проведення у 2017 році реконструкції гуртожитку під 6-квартирний житловий будинок. І зазначили, що це питання Міноборони тримає під контролем. Наразі це тільки перший крок до вирішення, здавалося б, дріб’язкової проблеми заручників шестиквартирного гуртожитку.

Юлія ЗАХАРКО.

 

Помічник-консультант народного депутата України Ярослава Дубневича.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар