За що карали водіїв?

SambirWZ
28

За що карали водіїв?

Про своє прозвітували і працівники Самбірського відділу поліції, закликаючи водіїв та пішоходів дотримуватися правил дорожнього руху.

З 1 по 23 жовтня в Самборі та у районі зафіксували 15 дорожньо-транспортних пригод. За наслідками, поліцейські склали 15 адміністративних протоколів за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна. Правоохоронці винесли 22 постанови за порушення вимог заборонних знаків, за керування транспортом особою, яка не має відповідних документів на право керування, або не пред’явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортом. Найчастішими причинами дорожньо-транспортних пригод, що сталися з вини водіїв, називають перевищення швидкості, недотримання дистанції, недотримання черговості проїзду, неуважність, нетверезий стан.

Своєю чергою, пішоходи також можуть спричинити ДТП під час переходу дороги у невстановлених місцях, або коли йдуть уздовж проїжджої частини та перебуваючи в нетверезому стані. Працівники поліції склали 2 постанови за порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом і погоничами тварин.

З настанням осені темніти починає раніше, видимість на дорогах помітно погіршується, в результаті – аварій стає більше і все частіше під колеса автомобілів потрапляють пішоходи. Помітити людину, не позначену світлоповертаючими елементами, яка переходить проїжджу частину, або йде по краю дороги, досить складно. Захистити себе від можливих наїздів в темний час доби можна, якщо носити світлоповертаючі елементи на одязі та інших верхніх аксесуарах – шапках, сумках, рюкзаках. 9 адміністративних протоколів склали на осіб, які сіли за кермо напідпитку. 20 адміністративних постанов за порушення водієм правил користування ременями безпеки або мотошоломами.

У понеділок в Рудках перекинувся рейсовий автобус.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити