Звіт був, але без Синютки

SambirWZ
135

Звіт був, але без Синютки

Минулий четвер наш репортер провів на Старосамбірщині з дуже вагомих причин – вранці засідав депутатський корпус, а під вечір мав приїхати губернатор області на звіт голови РДА Ореста Бонка перед трудящим людом району. Сесію відбув до кінця, бо куди дінешся до п’ятої вечора в очікуванні Олега Синютки. Але перед п’ятою сталося те, чого не чекав. Замість Олега Михайловича приїхала Маріанна Вільшинська – керівник апарату ОДА. Саме та, яка встигла за хвилин п’ятнадцять кілька тижнів тому представити Ореста Едуардовича керівній громаді району.

Відразу зазначу, що шаную кожну посаду та кожну людину на ній, але хотів почути пана Синютку. Тому, розчарувавшись, вирішив завчасу покинути залу звіту голови РДА, у якій сиділи, як правило, працівники “білого дому”, бо про успіхи та проблеми району знаю, зрештою, як і знають про це наші читачі. А тому сподіватися на новизну було годі. Направду, не слухати ж звіт, який підготував новому очільникові району його попередник Ігор Жук.

Нас більше розхвилювало інше: губернатор не приїхав, либонь, з серйозних причин. Проте, його не було на представленні, не прибув минулого четверга на звіт, а тому закралася прикра підозра: або в області не шанують наш район, або Олег Синютка не шанує свого нового місцевого намісника Ореста Едуардовича…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар