Карантинні канікули

SambirWZ
149

Карантинні канікули

Минулого тижня у школах Самбора оголосили карантин. Комусь подобається версія, що все це через кір, який у Самборі начебто уже є, комусь більше до вподоби грип, якого нікого не бракувало, а ще хтось – більш прагматичний, вирішив, що у холодні дні ліпше економити на опаленні.

Але якими б не були версії, вважаємо, що рішення міської влади – призупинити роботу навчальних закладів з їхнім скупченням народу, є правильним – потім на дорогоцінні ліки треба витрачати купу грошей. Раніше у нас закривали школи, коли більшість уже слабувала. Ми не знаємо, чи вимушені прогули педагоги запишуть потім на весняні канікули, які традиційно наприкінці березня, але дуже хотіли б, щоб настирливі вчителі не наверстували упущене підвищеними вимогами – діти й так втомлені наукою. На випускниках шкіл це, мабуть, не відіб’ється, бо вони і так здебільшого працюють з репетиторами, а от меншеньким буде непереливки. Отож, попросили б учителів бути поблажливими і дати тільки ті уроки, без яких школярикам у житті не обійтися… Один з директорів школи нам розтлумачив, як воно мало б бути – весняні канікули скасовувати не можна, по суботах відробляти дні карантину теж не можна, а вчителі просто будуть давати надважливі теми. Нехай так і буде, але щоб без фанатизму…

Довідка від медиків: лише з 19 до 25 лютого на Львівщині захворіло на грип та гострі респіраторні інфекції 17 508 осіб, що на 1 146 випадків більше, ніж за попередній тиждень. А на кір з початку року в області занедужало 600 осіб.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар