Квітень у серпень повертається?

SambirWZ
106

Квітень у серпень повертається?

Схоже, все починається знову і квітневі проблеми уже в серпні… Якщо попередніх місяців люди почали звикати до коронавірусу, боятися, або ні, то тепер від недуги помирають відомі люди і таке відчуття, що біда не минула. Або, як в народі укажуть, снаряди лягають все ближче і ближче… Свіже повідомлення з області, яке і нас стосуватиметься: на Львівщині працюватимуть мобільні групи контролю за дотриманням карантинних вимог.

ЗГІДНО з розпорядженням ОДА, групи складаються з представників районних держадміністрацій та ОТГ, Держпродспоживслужби й Національної поліції. Щодня перевірятимуть дотримання протиепідемічних вимог діяльності закладів торгівлі, громадського харчування та у громадському транспорті. У разі недотримання працівниками чи відвідувачами встановлених правил, складатимуть протокол про адміністративне порушення. Йдеться і про необхідність проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо дотримання карантинних обмежень у церквах під час богослужінь. До речі, останнім часом чиновники від санітарії вважають, що найбільше розповсюджується інфекція якраз у храмах і це викликає хвилю коментарів та обурень…

Нагадаємо, головний державний санітарний лікар Львівської області Роман Павлів рекомендує Богослужіння та інші релігійні заходи проводити на території (відкритому повітрі) із забезпеченням фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 метра, учасники повинні бути у масках. Причащати мирян ложечками одноразового використання з подальшим їх знезараженням. Релігійні заходи не повинні проводити священнослужителі та брати в них участь особи з ознаками застудних захворювань та симптомами COVID-19.

Вікторія ГАРБАДИН.

Вас це може зацікавити