Конкурс ідей на чужі гроші уже взяв старт

SambirWZ
183

Конкурс ідей на чужі гроші уже взяв старт

Не сумніваємося у тому, що кожне село має своїх лоботрясів і патріотів. Хочеться вірити, що патріотів, які прагнуть змінити життя, набагато більше. Тому це повідомлення для них.

Старосамбірська районна рада оголосила «Конкурс Ідей». Все просто: ви маєте подумати, яка проблема села найбільше переймає.

Все, що від вас потрібно, то обрати цю проблему у галузі освіти, медицини, соціальній інфраструктурі, енергозбереженні, екології, визначитися зі шляхами вирішення і подати заявку. Кращі ідеї після конкурсного відбору ляжуть в основу проектів для подання на обласний конкурс мікропроектів місцевого розвитку. Їхні автори отримають всебічну підтримку від районної ради у питаннях підготовки та подання проектів на обласний конкурс, а у випадку перемоги – долучиться до процесу реалізації проекту, контролюватиме хід виконання заходів. Учасниками конкурсу можуть бути жителі району, ініціативні групи, неприбуткові громадські організації. Кількість ідей від одного учасника не обмежена. Бюджет впровадження ідеї не повинен перевищувати 200 000 гривень. Час впровадження – впродовж бюджетного періоду 2018 року. Встигнути зголоситися у районну раду треба до 25 жовтня.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар