Контрабандисти «на повітрі» гроші робили

SambirWZ
138

Контрабандисти «на повітрі» гроші робили

Кілька місяців тому прикордонники упіймали саморобний літаючий апарат, який доставляв до Польщі сигарети. Попри прикрі відчуття того, що контрабандисти навіть «на повітрі» гроші роблять, було відчуття гордості за земляків, які зуміли спорудити такий апарат. Щоправда, ми так і не цікавилися, чим закінчилася ця історія. Зате з’явилася інша. Завдяки дрону злочинці переправляли нелегальну продукцію через кордон.

НА ВІДДІЛІ «Смільниця» щось у небі зашуміло. То був двигун літального апарату. Інформацію підтвердили і польські прикордонники, які зафіксували за допомогою тепловізійного комплексу політ малого літального апарату у напрямку України. У результаті пошуку група реагування затримала 4 осіб на 2 машинах іноземної реєстрації. В причепі однієї автівки знаходився малий літальний апарат типу “паротрайк”.

Прикордонники з’ясували, що цих осіб уже затримували у березні в селі Библо Старосамбірського району. Тоді охоронці кордону спинили їх з малим літальним апаратом типу “паротрайк” на транспортному засобі підвищеної прохідності з причепом, обладнаним для перевезення літального апарату. Спочатку виріб, за рішення суду, вилучили, але згодом, за іншим рішенням суду, знову повернули зловмисникам. От і маєте відповідь на те питання, яке на початку ставили: що сталося з тим першим літальним засобом…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар