Копиляк Процайлу обіцяв проблеми?

SambirWZ
172

Копиляк Процайлу обіцяв проблеми?

Заради об’єктивності мусимо повідомити читачів і про новини з іншого “табору”… В Інтернеті з’явилося повідомлення про те, що колишній міський голова Самбора Тарас Копиляк “підстеріг” теперішнього начальника юридичного відділу міської ради Володимира Процайла просто на вулиці і посеред білого дня натякнув, що може йому створити “проблеми”. Таку вістку поширив “Рух Нових Сил”.

«21  квітня, повертаючись додому о 18:15 на вулицi Івана Франка колишній міський голова Тарас Копиляк зупинився на “Тойотi” і сказав мені, що якщо я буду згадувати його прізвище ще в документах службових розслідувань, то  “буду мати проблеми, зрозумів?”, – розповів начальник юридичного відділу міської ради Володимир Процайло. – Це варто розцінювати як погрозу? Екс-мер, вочевидь, не зауважив, що я в той час говорив по телефону, та й, окрім того, нас бачили. Тому скажу, що попри увесь тиск, який чинять і будуть намагатися чинити, можемо запевнити громаду Самбора – ми не злякаємось, відстоюючи ваші інтереси”. Тарас Копиляк, якого ми попросили прокоментувати ситуацію, сказав, що ні про які погрози і гадки не мав. Сказав лише, що коли до нього у теперішніх владоможців є питання, то нехай звертаються…

Як йдеться у повідомленні, у 2015 році самбіряни обрали на посаду міського голови Самбора людину ВОЛІ-Руху Нових Сил Юрія Гамара. Тоді у міській раді розпочалися ряд службових розслідувань щодо незаконних оренди/продажу міської землі та виявлено ряд порушень команди екс-мера Копиляка. Володимир Процайло очолив спеціально створену комісію для розслідування. Уже 13 квітня на підставі розслідування Юрій Гамар звільнив начальницю відділу земельних відносин Галину Магац. Факти будуть передані у правоохоронні органи. Також за каденції команди Гамара у міській раді уперше почали готувати земельний аукціон”. Тема колишніх у місті актуальності не втрачає. Юрій Гамар, коли йшов до влади, критикував команду Копиляка – це зрозуміло, але минуло вже стільки часу, проте ми не чули про якусь велику персональну провину Тараса Васильовича перед громадою. Тут, радше, навпаки – у місті починають згадувати добрим словом попередників, бо мають можливість порівнювати… А що стосується Галини Магац, яку звільнили, то на наше питання, за що, почули у відповідь: за порушення Конституції, ущемлення прав інтересів громади… Мабуть, пані Галина не збагнула, яку статтю Основного Закону вона порушала і тому оскаржує своє звільнення у суді… Нагадаємо, на даний час у суді слухаються справи про поновлення на попередніх посадах завідувача юридичним відділом ратуші Романа Пицика, начальника водоканалу Степана Кульчицького.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар