Крадіїв гравію врятувала амністія

SambirWZ
177

Крадіїв гравію врятувала амністія

Старосамбірська Феміда покарала добувачів піщано-гравійної суміші – трьох місцевих мешканців. Згідно з матеріалами слідства, чоловіки без відповідних дозволів системно видобували гравій у заплавах і руслі ріки Стрв’яж, а згодом  продавали як будівельний матеріал.

ПРАВООХОРОНЦІ затримали зловмисників на гарячому у вересні 2015 року. У них вилучили екскаватор Zeppeline та вантажні автомашини «КамАЗ» і «Урал». Слідчі знайшли і майданчик, де зловмисники зберігали незаконно видобуту піщано-гравійну суміш.

Треба нагадати, такий вид бізнесової діяльності є незаконним. Як відомо, неконтрольований забір гравію потім веде до важких екологічних наслідків. Чого тільки вартують масштабні паводки… Внаслідок злочинної діяльності групи, про яку ведемо мову, державна екологічна інспекція нарахувала збитків на суму понад 200 тисяч гривень. Порушників звинуватили у нехтуванні правилами охорони або використання надр… А ще організатор незаконного видобутку чинив спротив правоохоронцям і пробував втекти на автомобілі.

І як ви думаєте, чим закінчилася ця історія? Служителі Феміди засудили організатора зловмисників до двох років позбавлення волі з іспитовим терміном один рік, а двом його спільникам – по півтора року позбавлення волі з іспитовим терміном один рік. То називається, відбулися легким переляком… У той же час, обвинувачені визнали свою вину, а після оголошення вироку почали клопотати про застосування до них амністії. Один із засуджених, виявляється, інвалід ІІ групи, а двоє інших мають на утриманні малолітніх дітей. Враховуючи зазначені обставини і добровільне відшкодування заподіяної шкоди, прокурор не заперечував проти звільнення засуджених від відбування покарання.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар