Кубок Петра Осюрака знову у рідній школі

SambirWZ
198

Кубок Петра Осюрака знову у рідній школі

На усі дитячі футбольні турніри годі встигнути, але цей ми не могли пропустити, бо шкільні футболісти на території Самбірської міської ДЮСШ змагалися за кубок Петра Осюрака.

З Петром Петровичем ми були особисто знайомі – багаторічний освітянський авторитет, організатор і мистецьких, і спортивних імпрез. Чесно сказати, завжди йому дивувалися – є десятки директорів, які відбули день – ну, і добре, а той не тільки своєю школою жив, а й життям громади. Свого часу, у редакції газети “Програма ТБ плюс…”, започаткували традицію шукати “Людину року”. І першим знайшли Петра Осюрака. І досі про це згадуємо, цим пишаємося.  Та, на жаль, прийшов той час, коли про Петра Осюрака говоримо у минулому часі, влаштовуємо турніри його пам’яті. Такі змагання 10 років тому започаткував Ярослав Хомин – добрий організатор спорту, а тепер продовжує справу його син Руслан, тренер Петро Галушка та інші. Цього разу перемогу здобула рідна школа Петра Осюрака – третя. Постаралися хлопці – молодці!

Залишається додати, що за іменний кубок боролися спортовці зі школи-переможця, а також ЗСШ №№7, 8 і 9. Головний трофей – Кубок вручала вдова Петра Петровича пані Євгенія, прийшли його діти та внуки Галя, Богдан, Ярослав, Юрій, друзі Святослав Ухач, Богдан Лисейко, Омелян Леськів та інші.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар