Лиходії присмокталися до чужої солярки

SambirWZ
75

Лиходії присмокталися до чужої солярки

Давно на наших теренах нічого не було чути про так званих “нафтових п’явок”. Ми собі навіть подумали, що може у лиходіїв зник інтерес до цієї теми. Та ба, якщо у трубі щось тече, то гріхом не присмоктатися. 

ДІЛКИ у Стрілках перервали спокій у нафтовому бізнесі і попалися на крадіжці. На місці злочину   о четвертій ранку, коли усі мирно насолоджуються останніми снами, їх і затримали. У них вилучили дві тонни солярки, повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Зловмисники віком від 23 до 38 років, троє з яких – місцеві мешканці, а їхній приятель – із сусіднього села. Приєднали до врізки у трубопроводі шланг з краном та зливали у ємності дизельне пальне. Загалом у бочках та каністрах, частково завантажених у мікроавтобус, яким приїхали чоловіки, знайшли майже тонну викраденої солярки. Ще приблизно стільки ж дизпалива вилучили під час санкціонованих обшуків за місцем проживання чоловіків. Збитки, заподіяні власнику палива, – понад 50 000 гривень. Їм повідомили про підозру у вчиненні злочину. Санкція статті передбачає покарання включно до позбавлення волі на строк до п’яти років.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар