Ліміт помочі армії не закінчується

SambirWZ
270

Ліміт помочі армії не закінчується

Після однієї поважної імпрези голова Самбірської районної ради, член організації “Волонтери Легіону Свободи Самбірщини”  Андрій Бобак, який був за водія у журналістів, перепитав, чи маємо час махнути у Бісковичі, бо там уже відремонтували БТР. Навіть якби не було часу, ми б не відмовилися …

Цей БТР, який пригнали з Нового Калинова, кажуть майстри, більше нагадував гору металобрухту і то не найкращої якості, позаяк техніка стояла у боксі, який постійно підтоплювала вода під час паводків. Тягнув його потужний «Урал», бо ніщо інше не мало б стільки сили. І тягнули  більше трьох годин. Усі ремонтні роботи здійснювали бісковицькі майстри під керівництвом Андрія Івановича на фермерській базі Івана Бобака – його батька. Познайомилися ми і з військовими Тарасом Чуликом, Олександром Кучинським, Ігорем Юзвяком, Юрієм Горбаном, які і є членами екіпажу оновленого БТРа, молодими майстрами Ігорем Гольцем, Михайлом Кривішиним. Машина уже не тільки відремонтована, а й випробувана. Випробовував її сам голова райради. А в неділю біля церкви її і освятили місцеві священики з тим, аби, потрапивши на схід, рятувала життя наших хлопців.

Ми, будучи людьми культурними, не посміли у пана Андрія випитувати про вартість ремонту, а сам він не розповідав. Зате розповів цікавий випадок. Хтось із майстрів прийшов до знайомого підприємця за фарбою, щоб БТР зовні по-людськи виглядав. І запитав: а ти вже допомагав цього місяця армії? Підприємець ствердив, що допомагав і ліміт помочі на цей місяць закритий. Приходіть, мовляв, наступного, коли буде знову відкрита лінія помочі. Але ремонтник виявився кмітливішим: ні, каже, фарбу  дай зараз, а наступного місяця ліміт уже не відкривай. Майстер переміг! А що вдієш, і з таких нюансів складається волонтерський  ремонт техніки на передову.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар