Ліпше усім по трішки, ніж одному, але багато

SambirWZ
23

Ліпше усім по трішки, ніж одному, але багато

На Старосамбірщині серед місцевих політиків є дуже прискіпливі, які, виявляється, дочитуються до дріб’язку, хоча, можливо, це зовсім і не дріб’язок. 

ТАК ось, один пан знайшов у Кабмінівських скрижалях документ – розподіл коштів Фонду соціально-економічного розвитку. І там є рядок про те, що державним коштом цьогоріч мають чи то звести чи то реконструювати автозупинку у Чаплях. Прискіпливий пан, який знає, що ідеї для соцекономрозвитку подають народні депутати, глузливо перепитував нас: невже нардеп Андрій Лопушанський, замість дуже серйозних проблем району, опустився аж до рівня сільської зупинки при дорозі?

Нас зацікавила ця тема і вирішили пошукати істину у команді народного депутата. Там повністю розвіяли увесь скептицизм – у Кабмінівський документ увійшли виключно прохання громад. Тобто, Андрій Лопушанський віддавав перевагу бажанню людей. У Чаплях захотіли нову зупинку, вважаючи, що це першочергове. І далі коментують: а що б казав цей прискіпливий, якщо, скажімо, у селах Турківщини чи Сколівщини громади захотіли баян для «клубу», чи сценічні костюми. Державні гроші – це гроші платників податків, себто народні, от людям і повернули їхнє, але у тому вигляді, у якому самі ж і хотіли… І дали усім по трішки замість того, щоб давати якомусь одному селу щось одне, але велике…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити