Маршрут є, тепер треба ним їхати

SambirWZ
166

Маршрут є, тепер треба ним їхати

У одному з попередніх спецвипусків ми розповідали про те, що депутати Старосамбірської районної ради, пригадуючи, які рішення ще не виконали, зупинилися на тому, що мав би хтось намалювати патріотичний маршрут по тих селах, де поховані сучасні Герої.

Василь Курій вважає, що це серйозний пункт у справі  патріотичного виховання. Новою справою мав займатися відділ освіти, а тому під час сесії голова РДА Іван Грись обіцяв пану депутату відповідь протягом п’яти днів.

У червні 2017 року, йдеться у листі, робоча група, до складу якої входили працівники освіти,  розробила екскурсійні маршрути місцями захоронення Героїв Старосамбірщини. І навіть намалювали відповідну мапу. А тепер все це треба наповнити живим змістом. Виконавчий апарат райради готовий опрацювати всі інші конструктивні пропозиції та зауваження, систематизувати їх та сформувати ці маршрути таким чином, щоб вони були зручними й цікавими. І згідні залучити кошти для повноцінного інформаційного наповнення та ознакування велосипедних, пішохідних та автомобільних шляхів таких маршрутів.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити