Миколай на східних рубежах України

SambirWZ
131

Миколай на східних рубежах України

У черговий раз команда волонтерів відвідала наших військовослужбовців на передовій. Це однозначно приємно констатувати. Цього разу волонтери стали помічниками Святого Миколая, доставивши бійцям, що захищають нашу землю, подарунки, яких вони заслуговують, мабуть, більше, ніж інші. Шлях благочинних візитів проліг від Сватова до Маріуполя на сході держави.

 

35-та поїздка городоцьких волонтерів спільно із представниками Самооборони Львівщини за підтримки народного депутата України Ярослава Дубневича була запланована, власне, саме у ці грудневі дні, коли засніженою землею ходить Миколай Чудотворець. Серед учасників поїздки були помічник народного депутата України Ярослава Дубневича Володимир Лещинський, депутат Львівської обласної ради Володимир Кужидло, волонтери з Народної Самооборони.

Військовослужбовцям у зоні проведення бойових дій від Миколая (а ним на деякий час щедро стали небайдужі люди нашого краю) привезли солодощі, печиво, мандарини, апельсини, а також олію, крупи, вареники, теплі речі, засоби гігієни та різні речі, що вояки замовляли, приміром, кілометри за довжиною електричного кабелю. Варто неодмінно зазначити, що особливо бійці раділи і зворушливо та трепетно отримували привезені листи, іграшки, зроблені власноруч, і малюнки від діточок, в яких малеча просить мужніх захисників повертатися живими та в різний спосіб висловлює свою віру в перемогу у війні.

«Щастя, Сватово, Новотошківське, Новий Айдар, Красногорівка, Авдіївка, передові позиції в районі Маріуполя, – згадує депутат Львівської обласної ради Володимир Кужидло. – Всіх населених пунктів не перелічити. Ми відвідали також 80-ту бригаду та Самбірський інженерний полк. Крім того, одну із шкіл у селі неподалік Сватово, де вручили подарунки школярам».

Приємно наголосити, що нашим бійцям на фронті волонтери доставили також повнопривідний позашляховик, який подарував армії ще на початку листопада у Самборі народний депутат України Ярослав Дубневич з нагоди Дня інженерних військ.

Дарина СНІГУР.

Коментар для «ВЗ»

Володимир Лещинський, помічник народного депутата України Ярослава Дубневича:

«Хотів би зазначити, що з самого початку війни на Сході Благодійний фонд Ярослава Дубневича активно долучався до поїздок та збору допомоги для наших бійців. Також, безперечно, ми раді, що вся громада виявилася свідомою та небайдужою, а наші люди справжніми патріотами. Їхня позиція – враховувати потреби військовослужбовців і пам’ятати про них, заслуговує на повагу. Безперечно, від себе особисто та від імені народного депутата Ярослава Дубневича величезна подяка усім, хто своїм бажанням та своєю участю доклався до загального внеску. Завше долучаються до організації таких поїздок самбірські активісти. І цього разу депутати Львівської обласної ради Володимир Кужидло, Володимир Шведа та Олег Домчак, голова Самбірської районної ради Віталій Кімак та голова райдержадміністрації Микола Фрей, а також Володимир Владига та Віктор Брийовський організували збір продуктів, м’ясних виробів та теплих речей для наших бійців. А мешканці сіл Самбірщини Чернихів та Вощанці зготували величезну кількість вареників, які відтак були доставлені на передову.

Якщо когось забув згадати – вибачте. Варто наголосити, що, розуміючи непросту ситуацію в країні та завдання, що виконують вояки, наш депутат щоразу у різний спосіб підтримує армію та допомагає їй. Адже життя кожного бійця має бути врятоване. Низький уклін героям, які на передовій захищають свою Батьківщину! Нашу з вами! Слава Україні!

Вас це може зацікавити

Залишити комментар