Ми пам’ятаємо їх…

SambirWZ
191

Ми пам’ятаємо їх…

Сучасні Герої живуть у наших серцях, у нашій пам’яті, у наших справах. Ми присвячуємо їм свої нинішні перемоги… Минулої суботи у Самбірському технікумі економіки та інформатики відбувся уже п’ятий «Меморіал імені Володимира Юричка».

“ВОЛОДЯ дуже любив волейбол, – розповіла мама Лілія Юричко. – Тож хочемо не лише зберегти пам’ять про сина, а й пропагувати здоровий спосіб життя, гуртувати молодих людей.» Спортивну базу саме цього навчального закладу обирають не випадково, бо Володя тут вчився. Зрештою, як вчилися ще два Герої російсько-української війни Тарас Драбик та Іван Попіль. Тож, цьогорічний турнір був днем пам’яті не лише Володі Юричка, а й двох інших випускників. І їхні матері були поруч… Три портрети Героїв виставили у залі, запалили свічки пам’яті та вшанували загиблих захисників хвилиною мовчання. Матері воїнів поклали квіти на могили синів.

З вітальним словом до спортсменів звернулися перший заступник міського голови Ігор Несторак, заступник директора технікуму із виховної роботи Володимир Кульчицький-Поливко та суддя змагань Богдан Карпінець, інформує прес-служба міськради.

Перемогу виборола команда СШ № 3 імені В. Юричка. Друге місце посіла команда «Дністер», а третіми стали спортсмени групи здоров’я, які назвали свою команду «Пісня гір». Усього ж у турнірі взяли участь шість команд.

Переможці до нагород отримали і сертифікат на одноденний відпочинок у СПА-комплексі «Женева» від народного депутата України Андрія Лопушанського.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити