Мільйони на сільські шляхи

SambirWZ
191

Мільйони на сільські шляхи

Влітку про дороги не стільки треба говорити, скільки їх ремонтувати. Але якщо не поговорити, то й діла не буде. Власне, розмова на засіданні профільної комісії обласної ради, розповідає наш депутат Олег Домчак, була довгою, але плідною. Разом з іншим депутатом Володимиром Кужидлом відстоювали інтереси Самбірщини, а потім прозвітували: усі 370 мільйонів, що їх область виділила на шляхи, поділені поміж нужденними районами

Для Самбірщини передбачили окремі напрямки зокрема:

Блажів-Черхава – 2 млн. грн. (в межах села Блажів),

Садковичі-Чернихів – 1,5 млн. грн. (в межах села Вербівка),

Острів-Луки – 3,5 млн. грн. (в межах села Луки),

Бабина-Пиняни – 2 млн.грн. (в межах села Пиняни),

Мала Білина-Озерне – 1 млн. грн.

Ремонт комунальних доріг:

капітальний ремонт вул. Східна в П’яновичах – 500 тис. грн.,  капітальний ремонт дороги по вул. Шкільній в с. Викоти – 500 тис. грн., капітальний ремонт вул. Лісна-Садова у Воютичах – 500 тис. грн., капітальний ремонт вул. Дружби в Ралівці – 700 тис. грн., реконструкція вул. Січових Стрільців в Дублянах – 21 млн. 100 тис. грн. Олег Домчак додає, що зараз украй важливо швидко провести усі тендерні процедури, щоб майстри вийшли на дороги… А тим часом, образилася Старосамбірщина, бо вона, хоч і має багато поганих шляхів, але грошей отримала значно менше, ніж потребує. Ну, тут справа житейська: Самбірщина має більше обласних депутатів, які відстоюють її інтереси.

І ще про шляхи… Небайдужі помітили, що один шмат дороги фірма “Онур”, яка ремонтувала «Львів-Самбір», залишає: по жовтій розмітці, яка свідчить, що то лише перший шар асфальту, малюють білі полоски – як остаточні. У цієї дороги було багато «батьків», які пишалися своїми заслугами у ремонті. Наприкінці минулого тижня ми перепитали у народного депутата Андрія Лопушанського, де другий настил асфальту? Аби дати аргументовану відповідь, він зателефонував в обласну службу автомобільних доріг, але її начальник слухавку не підняв, хоча ігнорувати народним йому не пасувало.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити