Нові майданчики – уже не мода

SambirWZ
43

Нові майданчики – уже не мода

Спортивне свято прийшло і у Чукву – там відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Ми радіємо, що такі події перестали бути сенсацією, значить спорту стає більше. І як би скептики не вправлялися у словоблудстві, мовляв, не на часі, але споруди ростуть… 

Радість свята розділили разом з чукв’янцями заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко, голова РДА Іван Ільчишин, депутат Львівської обласної ради Олег Домчак, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, представник компанії «Контінентал Фармерз Груп» Мирослав Охабський, сільський голова Василь Янів.

У владі констатують, що майданчик побудований в межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року. З обласного бюджету спрямовано 700 тис. грн., кошти місцевого бюджету склали 120 тис. грн. Вагому частину – понад 500 тис. грн., спрямувала компанія «Формерз Контінентал Груп». Це європейська модель – вкладати кошти бізнесу в соціальний розвиток громади. Крім палких виступів, гарного концентру, відбувся і футбольний турнір – основне дійство. Змагалися юнаки з Рудок, Калинова, Чукви та Торчинович, інформує Самбірська РДА.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити