Новокалинівське новосілля

SambirWZ
40

Новокалинівське новосілля

Кілька років тому нашому репортерові поталанило бути на новосіллі у Новокалинівській амбулаторії сімейної медицини. Приміщення похапцем пристосували, бо наймолодше місто України не мало свого більш-менш пристойного медичного закладу, маючи більше 4 тисяч населення. І те, що тоді нам здавалося величним та правильним, нині уже морально застаріло. Тому в містечку вирішили спорудити з нуля нову амбулаторію. Вирішили – зробили…  

Влада, погостювавши на недавньому новосіллі, потім розповіла про те, що понад 5,5 тисяч жителів міста Новии? Калинів та сіл Кружики, Калинів та Корналовичі охопить послугами нова амбулаторія. Місцеві розповідають, що попередня була на першому поверсі гуртожитку. Приміщення старе, невелика площа, цвіль на стінах. Ба більше, між мешканцями гуртожитку і пацієнтами виникали часті конфлікти, бо перші хвилювались за своє здоров‘я.

Новий заклад отримав сучасне медобладнання та автомобіль Renault Duster, територія для лікування – 344,41 квадратний метр, а найцікавіше те, що звели споруду буквально за рік.  Її вартість – понад 11 млн. гривень.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити