«Поліцейський» на кличку «Граф»

SambirWZ
71

«Поліцейський» на кличку «Граф»

Кримінальна хроніка, яка має свою популярність, бо невідомо, що на нас чекає завтра, не сходить зі сторінок нашої газети. Кожного разу, коли розповідаємо про пригоди, згадуємо, як уміло копи затримали того чи іншого негідника.

АЛЕ минулого тижня правоохоронці віддали належне своїм помічниками, мовляв, не тільки ми такі розумні, але й наші собаки. Так ось, з початку року службові собаки були задіяні до розкриття 925 злочинів в області.

Усього в кінологічному центрі Головного управління Національної поліції у Львівській області службу несуть вісімнадцять собак, яких долучають до пошуку вибухових речовин та зброї, наркотиків, пошуку тіл. Одне слово, це розшукові собаки… Для прикладу правоохоронці наводять такий факт: 1 вересня у Самбірське відділення поліції надійшло повідомлення про крадіжку з гаража, що належить мешканцю одного з сіл району. Потягнули скутер, велосипед, колекційні монети, електроінструмент. На місце події прибув кінолог із службовим собакою “Граф”. Пес взяв слід у гаражі, пройшов близько ста метрів до глибокої канави, де виявили рукавички, якими користувалися зловмисники. Обнюхавши рукавиці, взяв слід та попрямував у бік залізничної колії,  перейшов її, пройшов ще близько кілометра та привів поліцейських до мішків з викраденим майном. Проте, на цьому не завершив роботу, а попрямував до лісосмуги і далі на автодорогу “Самбір-Львів”, де знайшли викрадений скутер Honda. Затримати зловмисників уже не було проблемою.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар