Працівникам адміністрацій вручають «повістки на біржу»

SambirWZ
94

Працівникам адміністрацій вручають «повістки на біржу»

У приватній розмові з нашим кореспондентом перший заступник голови Старосамбірської РДА Руслан Пупа зізнався, що дві ночі не спав, бо мусив, як велів циркуляр з області, скоротити 35 відсотків працівників адміністрації.

Справа, зізнається, аж надто складна, бо це ж не віртуальні посади скорочувати треба, а людей, у яких сім’ї, проблеми, зрештою, для багатьох з них зарплата – просто рятівна соломинка.

Кожного, згідно з законодавством, треба попередити про скорочення за два місяці. Власне це і зробили. Ми уже не стали розпитувати у Руслана Романовича, за яким принципом вручав людям «повістки на біржу», але нас рідкісно роздратував інший момент. Нових намісників Президента ще не призначають, але хочуть руками тих, які є, коротити посади і виганяти людей на вулицю. Хіба це справедливо? Зрештою, і тим, які залишаються, яким, можна сказати, пощастило, не мають чим особливо тішитися, бо і їх очікуватиме така ж доля, але пізніше. Загалом, як пишуть ЗМІ, на початку року 800 чиновників області позбудуться місця праці. Куди їм піти зі своїм керівним досвідом у таких містечках, як наші?

До речі, ми почули цікаві перспективи для того, хто прийде на посаду голови Старосамбірської РДА. Якщо це буде немісцевий пан, то депутати райради можуть зібратися і відразу зі старту оголосити йому недовіру… Ну, такі вони, бойки…

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити