Райрада теж собі ліс посадила, але у Страшевичах

SambirWZ
170

Райрада теж собі ліс посадила, але у Страшевичах

Садити ліс нині модно. Мабуть, це відповідь на те, що у лісах діється: картинки зрізаних лісів вражають. Хоча є і інші міркування, мовляв, як колись тнули, так і зараз, однак тему лісу хтось уміло використовує у певних політичних цілях, а тому ліс став інструментом боротьби за владу. Це такі собі загальні враження, а тепер конкретніше.

ТИЖНІВ три тому колектив Старосамбірської РДА на чолі з головою Іваном Грисем садив ліс на території Сусідовицького лісництва. Колектив районної ради услід за колегами теж поїхав до лісу, але в іншу місцину. Керував роботами на рівні з директором державного лісгоспу Юрієм Мрочком заступник голови райради Микола Мартич, у якого є попередній досвід праці задля розвитку лісового чи деревообробного господарства. Дійство відбувалося у рамках всеукраїнської Акції Держлісагентства України «Майбутнє лісу у твоїх руках», місячника озеленення, прибирання, благоустрою та Дня довкілля. Під цю розумну ідею до свого лісу прийшли і юні садівники зі Страшевицької школи. Відтепер там ростиме значно більше ялиці білої, модрини та сосни Веймута.

Чиновники були дуже раді від того, що на якийсь час покинули кабінети, щоб поринути у світ краси…

Ми шкодуємо, але традиційна акція “Отчий ліс” на Старосамбірщині, яку завжди влаштовувала райрада, не відбулася. Страшевичі – така собі компенсація.

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити