Самбірщина «окутає» себе кінокамерами

SambirWZ
241

Самбірщина «окутає» себе кінокамерами

Голова Самбірської районної ради Віталій Кімак вирішив облаштувати на основних шляхах відеостеження, а тому скликав на нараду усіх зацікавлених – голів місцевих рад, ОТГ, керівника Самбірського відділу поліції Романа Чекаса.

НИНІШНЬОГО року на Львівщині вперше на конкурсних засадах будуть реалізовувати програму «Підтримки співробітництва територіальних громад». За умовами, учасниками програми можуть стати щонайменше дві територіальні громади, які мають спільні інтереси у вирішенні місцевих проблем.

Самбірська районна рада запропонувала утворити таке партнерство у районі з метою встановлення у населених пунктах камер відеоспостереження. Про свою згоду на підготовку спільного проекту вже заявили керівники Бісковицької, Стрілковицької, Ралівської, Вільшаницької, Чукв’янської, Луківської, Волебаранецької сільських та Новокалинівської міської рад.

За умовами проекту, фінансування йде з обласного бюджету – до 50 відсотків від загального кошторису. Місцеве самоврядування має дофінансувати не менше 50 відсотків, 2 відсотки вартості – обов’язковий небюджетний внесок.

Варто нагадати, що завдяки відеокамерам на вулицях Старого Самбора тижнів два тому поліцейські затримали групу шахраїв-грабіжників.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар