Стелитиме бруківку і чужа фірма

SambirWZ
215

Стелитиме бруківку і чужа фірма

Тема бруківки, яку мають стелити у Самборі, актуальності не втрачає. Нагадаємо з наших попередніх публікацій: в Самборі є свій фахівець цієї справи Андрій Мандзяк, і є інші – менш відомі, але у місто заходитьфірма з інших країв.

Усе заради того, твердить міський голова Юрій Гамар, щоб було конкурентне середовище, а бажаючі заробити наші гроші, змагалися поміж собою і в ціні, і у якості та темпі робіт.

Тепер про ту фірму, що у нас «гостюватиме». Жек за один день підписав із  ТОВ “Добрі дороги” дві угоди на суму 2 мільйони 700 тисяч гривень, інформує система публічних закупівель Prozorro. Мова йде про реконструкцію внутрішньоквартальної дороги і тротуару на вул. Г.Крут 5, 7, 9, 11 за 1 млн. 300 тис. гривень та реконструкцію внутрішньоквартальної дороги і тротуару на вул. Коперніка 37, 37б – 1 млн. 400 тис. гривень. Один із засновників фірми – Роман Брезіцький, який раніше був депутатом Жовківської районної ради та головою постійної комісії з питань культури, духовного відродження та туризму. У 2013 – 2014 роках  – помічник народного депутата від партії “Батьківщина” Степана Кубіва і у 2014 році балотувався до Верховної Ради від партії “Народний Фронт”. Це ж джерело інформації повідомляє про патріотичні настрої пана Романа – співорганізатор львівського Євромайдану, надавав сцену львів’янам біля пам’ятника Т. Шевченкові, яка обходилася власникові щомісяця у 100 тисяч гривень.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар