Сусіди мир поділили

SambirWZ
197

У Вербну Неділю ФК “Самбір” приймав Торчиновицький “Кар’єр”. Досить холодна погода давала зрозуміти, що глядачів буде небагато. Та все ж справжні вболівальники прийшли підтримати  команди і трибуни були майже заповнені.

З  самого початку гра не виблискувала моментами біля воріт і увесь перший тайм точилася в середині поля. Гравці старалися чіпатися за м’яч, починалася боротьба, а за нею і травми гравців. На поле кілька разів вибігав лікар Богдан Марчук. Тренери ФК “Самбір” неабияк нервували і емоційно викрикував до підопічних, пояснюючи, куди треба бігти і як бити по м’ячу. Але їх чомусь ніхто не чув.

Чи то суперники були рівні у силі, чи то погода давалася взнаки, але комбінаційної гри не було. Та все ж гостям у першому таймі вдалося створити конструктивну атаку і м’яч влетів у ворота самбірян. Господарям треба було відіграватися, та по грі не було видно, яким чином вони це мають зробити.

Другий тайм був дещо цікавішим. Самбіряни частіше ходили в атаки, створювали моменти… І гол не забарився – 1:1. Але господарі не зупинилися на досягнутому і забили ще один м’яч. Проте суддя відмінив взяття воріт – гравець підіграв собі рукою. Отож, у підсумку бойова нічия. А от молодший склад ФК “Самбір” того дня переміг з рахунком 2:0… Сказати, що сезон у нас триває блискуче навіть завдяки заїжджим гравцям, наразі не можемо.