«Темні сили» причетні до самбірського вбивства?

SambirWZ
203

«Темні сили» причетні до самбірського вбивства?

Факт убивства по-самбірськи став темою багатьох видань і телеканалів, хоча нічого дивного, бо ми починаємо звикати до того, що у товариствах спочатку п’ють-п’ють, а потім беруть до рук ножі. Власне, так і сталося у одному з будинків Самбора, де співмешканці спрактикували такий фатальний сценарій, підігрітий алкоголем.

ЖІНКУ, яка нанесла чоловікові кілька ударів, що виявилися смертельними, затримали, а потім обрали міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Але минулого тижня з’явилися деякі деталі.

Шукати істину приїжджали столичні телевізійники, хотіли знати, що могло стати причиною страшного вбивства? Донька жінки розповіла, що співмешканець мами неодноразово чіплявся до неї, ображав, прозивав негарними словами. Донька пов’язує вбивство з неадекватною поведінкою коханця мами. Каже, що мама протягом тривалого часу терпіла образи, а в момент вбивства була вже остання крапля. Хоча і у нас є питання: навіщо було так довго терпіти бузувіра? І чи не ліпше було відразу розбігтися, не чекаючи, поки все скінчиться смертю і тюрмою?

…Того нещасного дня подружжя посварилося. Щоб заспокоїтися після конфлікту, Дмитро (вбитий) пішов у ванну кімнату палити. Але за чоловіком туди ж увірвалась Оксана (підозрювана). На крики прибігла донька Оксани, і вона ж викликала поліцію і медпрацівників. Лікарі (Степан Скірин) розповідали, що у потерпілого було шість ножових поранень, його прооперували, але пацієнт помер, так і не повернувшись до тями. Сусіди цієї нещасної пари нічого не хотіли розповідати, проте, ходять чутки, що спонукали на це вбивство Оксану “темні сили”. Зі слів сусідів, у цьому будинку це вже не перше вбивство.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар