Тепер наші?

SambirWZ
195

Тепер наші?

Журналісти «Високого Замку» досліджували, чим займалися наші очільники у перші дні після поразки Петра Порошенка

Вибори мають властивість минати. Градус протистоянь між місцевими «порошенками» та «зеленськими» починає падати, хоча, чи вартують ВОНИ, щоб МИ сварилися через НИХ? Усе частіше починають говорити у кулуарах про те, хто прийде до влади на наших теренах, якщо врятується система адміністрацій.

СПОЧАТКУ про Синютку. Це на нашій давній пам’яті чи не єдиний голова ЛОДА, який просто так сідав за кермо і їздив у райони, не гребував спілкувань на будь-які складні теми та будь з ким. Він був шаленим трудоголіком і цього вимагав у інших. Тому «інші» його не дуже любили. Одне слово, такого очільника області, радше всього, більше не будемо мати. Але нам не сподобалося те, що відразу на наступний день після поразки шефа Петра Порошенка Олег Михайлович оголосив, що іде з посади. Може образа на виборців, може небажання працювати під кимось іншим, а може просто знайшов причину швидко піти, аби відпочити від важкої роботи, або мусить нагально зайнятися якимось іншим проектом. Проте, як видається, мав би досидіти до того часу, поки усі голови адміністрацій напишуть стандартні заяви про відставку у зв’язку зі зміною владного мужа у Києві. Власне, Олег Михайлович покидає владний корабель першим, залишаючи своїх вчорашніх боцманів та матросів самотньо…

Тепер про наших. Ми після дня виборів поспілкувалися з головою Самбірської РДА Миколою Фреєм. Яким був, таким і залишився. Про поразку Президента сказав коротко, мовляв, такий вибір людей, а потім говорив про те, що проблеми в районі ніхто не відміняв і він працюватиме до останнього… Зокрема, зараз щиро  переймається майбутнім Корналовицького сиротинця. У якомусь селі впав електричний стовп. А на якусь трасу виїхали ремонтники – треба припильнувати.

Зателефонували ми і до Старосамбірського намісника Івана Грися– теж у клопотах. Наступного дня після виборів мав зустріч з народним депутатом Андрієм Лопушанським з приводу місцевих проблем. Активно працює над темою впровадження проектів та мікропроектів, ну і маса поточних моментів. У нас склалося враження, що на очільників районів зміна Президента не надто вплинула. Хоча, за нашими прогнозами, їм ще довго керувати. Бо поки інавгурація, поки пошук нового губернатора і невідомо, коли дійдуть до районів. Може навіть до парламентських виборів у жовтні дотягнуть… Мабуть, кожен нардеп, в Україні сущий, має своїх надійних голів РДА і захоче дотримати їх до своїх виборів.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити