Тетяні Терлецькій дозволили свиснути на оновленому стадіоні – радості було не менше, ніж у юних футболістів

SambirWZ
85

Тетяні Терлецькій дозволили свиснути на оновленому стадіоні – радості було не менше, ніж у юних футболістів

Сім років тому біля Старосамбірського «білого дому», коли там керував голова РДА Володимир Цегенько, спорудили чи не перший у районі майданчик зі штучним покриттям. Тоді ще обласна влада не давала співфінансування і все довелося робити власним коштом та просити меценатів. 

ПРИЗНАТИСЯ, ми тоді трохи сумнівалися, чи вдало підібрали місце, адже поруч владний дім, де люди тяжко працюють, але сусідство виявилося доволі вдалим. Та що там казати, навіть чиновники вечорами м’яча ганяють. А ми, буваючи у гірському райцентрі, отримуємо масу задоволення, бо там діти бавляться постійно, так би мовити, без вихідних. Навіть якщо пацани вранці уже там, а не у школі, то ми це прощаємо, бо спорт може бути важливішим за нудне протирання штанів за партами. Але час робить своє і настил через активну його експлуатацію почав втрачати привабливість. За ремонт взялася уже районна рада, очільниця Тетяна Терлецька написала проєкт, взяли перемогу і – до роботи. Противників, як завжди, вистачало, мовляв, навіщо тратити гроші на дитяче дозвілля, коли в районі стільки проблем. А дехто у соціальних мережах уже почав писати про недолугий піар чиновників та відкати… Нам приємно, що пані Терлецька не дуже реагує на таку примітивну критику, бо базікам рота не закриєш. Зрештою, і розвиток спорту уже не зупинити. За словами голови райради, майданчик біля «білого дому» дав добрий старт і нині Старосамбірщина уже має їх у Старому Самборі (2), Нижанковичах, Хирові, Добромилі, Терло (2), Стрілках і доводять до завершення Топільницю. І це лише початок.

Минулої п’ятниці, відзначаючи День спортовця, горяни відкривали оновлений майданчик. Але розпочали з площі Ринок. Там стартував легкоатлетичний крос – бігли і дорослі, і діти, тримали у руках плакати та прапори. Це дійство мало пробуджувати мешканців міста до здорового способу життя. Тетяна Терлецька, відкриваючи новосілля, згадала тих, хто допомагав – депутатів райради, депутата облради Михайла Гичку, першого заступника голови РДА Руслана Пупу та будівельну фірму, яка ремонтувала стадіон і якій ще винні гроші. Але майстри упоралися вчасно – якраз до свята спорту, тішилися новобудові Руслан Пупа та палкий шанувальник спорту Ігор Піхоцький – депутат районної ради. До речі, він став засновником дитячої футбольної ліги, а перед тим – ліги старших пацанів. Вважає, що на футбольне поле мають виходити дідусі зі своїми внуками.

Після того, як влада пораділа за свою ініціативу, на поле вийшли юні футболісти Старого Самбора та Стрілок. Ми не будемо писати, хто і що виграв, бо не в результаті справа, але перший свисток довірили Тетяні Терлецькій. А чому ні? Жіноцтво уже наступає на футбол і жінка-суддя зі свистком на полі – уже не дивна.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити